UIT BUZZBIE'S ARCHIEF VAN 06-01-2024
  •  speciale aanbieding!

New Year Special dagretraite


Speciale aanbieding

LAST MINUTE 10% korting code: loyalty24

 

Zaterdag 6 januari 2024 organiseren we het Relax & Recharge dagretraite als New Year Special. Dit keer met het accent op het manifesteren van intenties. Vanuit rust en niets te moeten . Emese & Denise heten je van harte welkom. Een dag relaxen en weer opladen. Even helemaal niets. Laat je volledig verzorgen en inspireren.

Tijdens dit retraite zullen we je op een zachte manier meenemen in ontspannende yoga nidra en restorative yoga oefeningen om je een diepere verbinding met je lichaam, gevoelens en emoties te laten maken. Op deze manier ondersteunen we je om contact te maken met je binnenwereld en je eigen wijsheid.

Ter afwisseling kun je (als je het leuk vindt) deelnemen aan de bewuste kookworkshop van Denise (mindful chefkok) en koken we gezamenlijk de warme lunch. Daarna vervolgen we met vrije invulling en sluiten we de dag met een cacao ceremonie om je dieper te verbinden met de gevoelens en sensaties van je hart en ruimte te geven aan wat vanuit je onbewuste omhoog mag komen. Een retraite om diepere verbinden met jezelf te ervaren.

PROGRAMMA zaterdag 9.30-.17.30 uur|
ochtend meditatie
home made kombucha
restorative yoga
gastronomische mindful vega warm lunch,*dieet op verzoek
free time | outdoor walk or relax
cacao ceremony
yoga nidra
optioneel prive sessie ((psycho) somatic bodywork or massage on request)*

 

  • denicious
  • 6 januari 2024
  • Kromme Nieuwegracht 12A, 3512HG  Utrecht, Utrecht, NEDERLAND
  • € 144,00
  • 0621236700
  • denise.harskamp88gmail.com
  • Dag retraite, Cacaoceremonie, Yoga

 

 

Heb je een vraag over dit event?

Stuur denicious (de organisator) een bericht.
(Je e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt).

IS DIT IETS VOOR JOU?

Access Bars Hands
Access Consciousness™ The Bars™
25 maart 2025
Mini-retraite: Cacao, Kundalini activatie &Yoga
2 maart 2025
Karismas
De Innerlijke Partner
8 april 2025
Access Bars Hands
Access Consciousness™ The Bars™
18 februari 2025
Access Bars Hands
Access Consciousness™ The Bars™
25 februari 2025
Awakening Your Light Body, blok 1 (4 zondagen)
16 februari 2025